Novi laptop | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

29.06.2018 - 18:15 - 2 pregleda - 5 odgovora

SandroOOO

Bodova: 35

Pozdrav svima
Želim da kupim laptop koji će mi trebati za programe (autoelektričar sam).
Nemam velik budžet 160km posto vec mijenjam neke dijelove na komojuteru.
Naišao sam na ovaj Medion Akoya P6618.
Sada me zanima kakvi su ovi laptopi,da li su kvarljivi i tako i ako znate neke preporučite.

1

icoMichaisN

Bodova: 282

Nije moguce za te pare naci ispravan laptop da je funkcionalan u 2018godini. Mozes kupiti neki ali ce sve zivo sjeckati, neces cak moci ni youtube klipove gledat.

icoSandroOOO

Ma ne treba meni neki jak laptop bar da je dual-core,2gb RAMA i da baterija drži bar pola sata

icofrojb

Bodova: 1197

Ja bih taj novac ostavio u kasu, pa skupio još i uzeo nešto što ce duže trajati.

icoSandroOOO

frojb je napisao/la:

Ja bih taj novac ostavio u kasu, pa skupio još i uzeo nešto što ce duže trajati.

Ma druže uradio bih i ja to ali meni laptop treba hitno ja sam dobio posao kao autoelektričar,moj stari laptop je crkao i sad mi hitno treba neka zamjena

icofrojb

Bodova: 1197

SandroOOO je napisao/la:

Ma druže uradio bih i ja to ali meni laptop treba hitno ja sam dobio posao kao autoelektričar,moj stari laptop je crkao i sad mi hitno treba neka zamjena

To je već druga stvar, zavisi svakako čemu je isti namjenjen. Vidi ovako, na olx.ba imas doista povoljnih stvari, za taj novac koji ti mozes da izdvojis mozes naci nesto solidno da iole moze nesto da pokrene, ali ne očekuj previše.:)

1

Odgovori