Gaming Movies @ Youtube | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

03.06.2018 - 21:06 - 2 pregleda - 3 odgovora

frojb

Bodova: 1197

Ne znam kako ovu temu da nazovem pa pise ovako kako pise :]

Večer svima , šta se radi kako ste ?

Obzirom da neke od nas dere nostalgija, neki vole starije stvari, neki vole nesto novije, kada su u pitanju igrice. Kao sto neki znaju posjedujem YT kanal, odnedavno. Počeo sam neke gameplayeve da snimam i nastojim nastaviti u tom pravcu, koliko mi vrijeme bude dozvoljavalo a i posao naravno.

Necu vas puno smarati ovdje uopšte, samo onako se javljam da diskutujemo i da pricamo, ovu temu cu da otavim na zanimljivim neko vrijeme.

Editovanje mi nije jača strana, nekako ja to nabudžim da valja, volio bih od vas čuti preporuku nekih intro-a ili outro-a za editovanje, i svakako koji program preporučujete za navedeno. Koristim Vegas, mada mi je šminka i imam ga originalnog Adobe Premiere Pro, ako već neko ima iskustva vise u videoeditovanju, rednerovanju, i slično nek napiše.

Ono neke efekte na prelazima videa da preporuci ne bi bilo lose.

Tema je sticky, a vi me zapratite >>> ovdje <<<

1

icofrojb

Ima li iko da zna montirati editovati klipove,da ima iskustva i slično ? Da razmjenimo misljenja, savjete i slično:D

ico000111_

Bodova: 342

to mi je u opisu posla hahah inace sam snimatelj i montazer radim to kao stalni posao u televiziji vec 5 mjeseci iako sam prije snimao privatno sa bratom i montirao od igrica do svadbi..

koristim premiere pro i moja ti je preporuka ako si na vegasu predji na premier .. mozda djeluje komplikovanije al vjeruj mi kad ga naucis lakse je radit u njemu...

tog je i profesionalniji za razliku od vegasa..

sta ti treba pisi .. u vecini slucajeva postoje tutoriali al et objasnit cu ti ako ti nesto nije jasno

icofrojb

000111_ je napisao/la:

to mi je u opisu posla hahah inace sam snimatelj i montazer radim to kao stalni posao u televiziji vec 5 mjeseci iako sam prije snimao privatno sa bratom i montirao od igrica do svadbi..

koristim premiere pro i moja ti je preporuka ako si na vegasu predji na premier .. mozda djeluje komplikovanije al vjeruj mi kad ga naucis lakse je radit u njemu...

tog je i profesionalniji za razliku od vegasa..

sta ti treba pisi .. u vecini slucajeva postoje tutoriali al et objasnit cu ti ako ti nesto nije jasno

Iskreno ne kontam adobe moras ediotvati lijevo u onom prozoru pa tek onda prebaciti ovamo ??

1

Odgovori