GamersCyber FB stranica | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

28.02.2018 - 16:16 - 23 pregleda - 12 odgovora

old_sql

Bodova: 263

Pozdrav ljudi moji,počeli smo polako oživljaati sajt,evo i dobili smo sponzora što je za naš sajt veoma bitno.

Ovako ako bi mogli da share našu fb stranicu ili radite invite.

Svako ko pošalje invite dobija 200 bodova + poseban staus

GamersCyber : https://www.facebook.com/gamerscybercom/

1 2 +

icosoul_eclipse

Bodova: 2929

Opaaa pa ko se to vratioxD

Ovako ja sam tebi na mail poslao ovo oko sponzora i odmah si temu otvorio hah sala mala,drago mi je da si se vratio,samo ti nikad necu oprostiti sto mi nisi prodao Gamers.ba CMS:D

icoold_sql

Bodova: 263

soul_eclipse je napisao/la:

Opaaa pa ko se to vratioxD

Ovako ja sam tebi na mail poslao ovo oko sponzora i odmah si temu otvorio hah sala mala,drago mi je da si se vratio,samo ti nikad necu oprostiti sto mi nisi prodao Gamers.ba CMS:D

De sredite ovaj sajt malo nešto modernije uradite,star je ovaj CMS:D

Nađite vertazzarov CMS i njega stavite on je u Drupalu i može se ispraviti.

Znam da si me kontakirao preko gmaila ali ja nisam tu,pun sam obaveza i zato ti nisam odgovorio na poruku.

Što se tiće gamers.ba znaš i sam kome sam ga dao i šta je uradio sa njega,CMS bi ti dao ali se nažalost sve zagubilo.Jedino ako Enis ima backup pa ga pitaj.

Ja tebe znam ko Son1K-a a ne soul_eclipse haha:D

Momci samo nastavite tako,ovaj sajt je nastao 2010 i bio nam je velika konkurencija mislim na Gamers.ba zato su ti ga hakirali.

Nemojte odustajati,posebno pozdrav staroj ekipi vidim već ovde poznatih nickova.

Pozdrav Ado !

icosoul_eclipse

old_sql je napisao/la:

De sredite ovaj sajt malo nešto modernije uradite,star je ovaj CMS:D

Nađite vertazzarov CMS i njega stavite on je u Drupalu i može se ispraviti.

Znam da si me kontakirao preko gmaila ali ja nisam tu,pun sam obaveza i zato ti nisam odgovorio na poruku.

Što se tiće gamers.ba znaš i sam kome sam ga dao i šta je uradio sa njega,CMS bi ti dao ali se nažalost sve zagubilo.Jedino ako Enis ima backup pa ga pitaj.

Ja tebe znam ko Son1K-a a ne soul_eclipse haha:D

Momci samo nastavite tako,ovaj sajt je nastao 2010 i bio nam je velika konkurencija mislim na Gamers.ba zato su ti ga hakirali.

Nemojte odustajati,posebno pozdrav staroj ekipi vidim već ovde poznatih nickova.

Pozdrav Ado !

Pitao san ga vec kaze nema,sto se tice vertazzarovog CMS-a volio bi da ga nadjem,ja sam ga imao na CD-u ali sam CD izgubio,pa sam ga upload na 4shared ali faj ne postoji, mozda @Semirn ima negde u arhuvi ako ima neka ti posalje na PM.

Post editovao soul_eclipse - 28.02.2018 - 05:02:09

icoMadoxx

Bodova: 144

<3333333333333333

Edit: i da daj puknite par eura na reklame na fejsu za euro mozete i 200 lajkova dobiti...

Post editovao Madoxx - 28.02.2018 - 06:02:09

icosoul_eclipse

Madoxx je napisao/la:

<3333333333333333

Edit: i da daj puknite par eura na reklame na fejsu za euro mozete i 200 lajkova dobiti...

Ja maloprije htio i pise mi fb boost unavailable.

Ako neko moze da boosta neka boosta ja cu mu platiti licno ili preko kladionice.

icoTAU

Bodova: 384

Dobro došao natrag,mada nemam fb prodfil tako da ne mogu učestvovati u akciji.

Post editovao TAU - 28.02.2018 - 06:02:35

icoAdeminho

Bodova: 156

Odavno vec pratim, a rado cu proširiti dalje.

Idemo ovo sto vise oziviti.

Edit:Uspio sam, prvi put sam pokusavao preko mobitela.

Edit#2: Nesto sto bi definitivno podiglo i sami site jeste youtube kanal koji je u planu kako sam ja skonto. Takoder, ovaj avatar na fb-u sto prije promjenuti, para oci. xD

Post editovao Ademinho - 28.02.2018 - 10:02:17

Post editovao Ademinho - 28.02.2018 - 09:02:48

icoMadoxx

Bodova: 144

soul_eclipse je napisao/la:

Ja maloprije htio i pise mi fb boost unavailable.

Ako neko moze da boosta neka boosta ja cu mu platiti licno ili preko kladionice.

Sta si tacno pokusao boostati? Imas li osposobljen onaj account i povezanu karticu ili paypal sa fbom?

Ono sto trebas uraditi je sljedece:
1. Pronaci ili osmisliti zanimljivu sliku vezanu za GAMING, bitno je da na slici nema puno teksta, tj da tekst ne zauzima preko 15% slike inace ti reach znatno opada, to ja mogu rijesiti nije problem, uradim odmah i posaljem ti u inbox.
2. Na boost stavis 1 do 2 dolara i targetujes BIH, SRB i HRV i vidis kako ljudi reaguju.
3.a) Ako za taj dolar ili koliko si vec stavio dobijes solidan broj reakcija (lajkova/komentara), onda pojacas jos malo boost i dodas jos jedan dan da se vrti. Ono sto je dobro jeste da sve likove koji su lajkovali post mozes inviteati da lajkuju i FB stranicu, tako da dobijas "lijep" post koji mozes pinovati na pocetak stranice, ali i publiku.
3.b) Ako ne dobijes dobar broj lajkova pravimo novu sliku i tako dalje

Ja nisam strucnjak za ovo i mozda nije dobar pristup, ako ima neko nesto pametnije neka kaze...

Edit: i da naravno kod targeta muski pol od 13 do 20 godina, nema smisla pokusavati nesto stariju publiku na ovaj nacin privuc:)

Edit: Evo nesto na brzinu, isfurana fora, nisam smislio nista pametnije, ako neko ima prijedlog bujrum,hehe

https://i.imgur.com/IL4lUh9.png

Post nagrađen +10 bodova

Post editovao Madoxx - 28.02.2018 - 10:02:25

Post editovao Madoxx - 28.02.2018 - 10:02:03

icotorQ7u

Bodova: 716

ja invite 10 ljudi:)

https://d.pr/i/5hSRTc

Post nagrađen +10 bodova

icotorQ7u

Bodova: 716

:D :/ pa ni aplauz djetetam da dobijem :/